ZanimZamieszkasz.pl - strona główna
Największy portal o deweloperach i inwestycjach
Deweloperzy: 944 | Inwestycje: 1405 | Komentarzy: 10706


Victoria Dom S.A.

03-289
Warszawa
ul. Kąty Grodziskie 105
tel: 022 741 62 62tel2: 022 741 63 53


  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (35 votes cast)

komentarze i opinie Komentarze (63)

Co do segmentu na Osiedlu Olesin. Doprosić o naprawę usterek jest ciężko. 2 Lata sądziliśmy się o naprawę dachu gdyż był dziurawy. Działka została oddana w chamskim wręcz stanie. Chcąc przekopać ogród, zaczęliśmy znajdywać ciągle to nowe niespodzianki. Gróz, stare popalone kurtki, buty, wszelkiego rodzaju śmiecie z budowy, deski płyty wielkości nagrobków w tym butelki puszki po piwie. Został wykopany dół na głębokość kilku metrów a w nim było całe epicentrum śmieci. Nie mógłbym żyć ze świadomością że mieszkam na stercie śmieci jak na wysypisku, przykrytym kilkucentymetrową warstwą ziemi. dziecko czy pies by kopało w ogrodzie i mogło by się pokaleczyć. Gdy zrobiliśmy aferę, szybciutko przyjechała koparka i wszelkiego rodzaju śmiecie i odpady zabrano wraz z ziemią i obiecano nam nawieść ziemi (czystej) i wyrównać teren. tymczasem działka zarosła. Od ponad roku nie można się doprosić. Kończy się na obietnicach i cisza. Ostatnio Pan szanowny Dyrektor poinformował nas że jest to niemożliwe nawiezienie nowej ziemi i wszystko we własnym zakresie. Wszelkiego rodzaju inne usterki są również lekceważone. Kąty ścian nie są proste ale to mniejsza. Drzwi i okna są nieszczelne, nawet uszczelki od drzwi wejściowych nie ma. Wszystko tanim kosztem. Podłogówka nie działa, pekła rura w garażu i oczywiście nasza wina że nie ogrzewane było. ale jak miało być ogrzewane jak pękła rura i woda się lala z podłogi. Rzeczoznawca również wykrył braku ścianek antypożarowych między sąsiadami. Więc jak sąsiad będzie miał pożar to i sąsiedzi obok. Płyta dzieląca ściany z sąsiadami jest zdecydowanie za cienka, słychać jakby w ogóle jej nie było. Dziecka płacz, rozmowy i zapewne moją muzykę. W bloku tak nie było. a tu… można by opowiadać i opowiadać. Nie polecam. gdybym wiedział to w tej cenie kupiłbym działkę i postawił oddzielny dom i wziął porządnych fachowców a nie partaczy którzy robią fuszerkę na odwal się a majster czy dyrektor nie mają wystarczającej wiedzy by tego wszystkiego dopilnować. Szambo również nie szczelne. co 2 tygodnie trzeba opróżniać zwłaszcza wtedy gdy deszcz napada. Zamiast mieszkać spokojnie są tylko ciągłe przepychanki z firmą i niedotrzymane obietnice.


63. Mieczysław (28/04/2014, 15:56 )

Na początku współpracy wyglądało to kolorowo. Niestety klient który już wpłacił całą należności już nie jest tym samym klientem. Na zgłaszane usterki odpowiadają, tylko na to co chcą, na reszty piszą, że nie uwzględnione, nawet nie podając, żadnego usprawiedliwienia. Niechlujny developer, na domki bliźniaki i segmenty zatrudniają najtańsze ekipy które nie wiedzą nawet jak się buduje. Kierownik budowy zawalony mnóstwem obowiązków chyba nie miał czasu by dopilnować ekip wykonujących prace. Ogólnie, jesli ktoś chce mieć same problemy to polecam. Jeśli jednak chcecie mieć ciszę i spokój to poszukajcie innego developera. Lepiej zapłacić trochę więcej a mieć święty spokój. Dział reklamacji to kpina i totalna niekompetencja….proszę was….szukajcie mieszkań gdzieś indziej. Mieszkaniec Osiedla Olesin.


62. Pan G (23/10/2013, 18:48 )

Nie zauważyłem, żeby było aż tak źle. Czasem są tarcia, ale z czasem wszystko się wyjaśnia. Nie mam większych zastrzeżeń do dewelopera, mam z nimi dobry kontakt, starają się doprowadzić sprawę do rozwiązania.


61. Rafał (02/10/2013, 10:00 )

Witam, nie polceam developera. Podejście do klienta z przed 20 lat, nie odpisuja na meile, nie odzwaniają. Niechęć w podjęciu naprawy usterek W przybadku problemu z wentylacją – dostałam informację od Victoria Dom na reklamacje – iz przyjmujeta została średnia temperaturę 12 st. C i możliowść ciągu wstecznego (tzn wiewu z zewnątrz) o czym poinformawali dopiero po pół roku od odbioru mieszkania.


60. qwe (20/09/2013, 13:22 )

Odnośnie Kwiatowej Polany – niedawno kupiłem tam mieszkanie i jest całkiem przyzwoicie :) Ludzie z Victorii Dom też pomocni bo zawsze można przedzwonić i wyjaśnić. Jak słucham znajomych z nowymi domami to bywa naprawdę źle, a tutaj jest spoko, polecam.


59. Rafał R. (23/07/2013, 09:25 )

Witam, kupiliśmy dom na Osiedlu Olesin i zaczęła się tragedia! Przed odbiorem wszyscy mili:) Później: budynek odebrany warunkowo – nie wyrobili się z terminem. Poszliśmy na rękę aby wszystkie usterki wpisane w protokół odbiorczy zostały wykonane jak najszybciej. Czekamy już kilka miesięcy, zabudowa kominka pęka i nikt nie ma ochoty nic z tym zrobić. Na wymianę drzwi czekaliśmy 4 m-ce. Za wykończenie jest odpowiedzialna firma zewnętrzna z którą mają podpisaną umowę. Niejaki Pan Paweł – temat żenujący… Wiem niestety, że u nas i tak nie jest najgorzej. Szykuje im się pozew zbiorowy. Cena korzystna – obsługa na jeszcze niższym poziomie.


58. mieszkanka Olesina (19/06/2013, 10:23 )

Witam,

Czy sa juz jakies komentarze odnosnie Kwiatowej Polany? Chetnie wysluchal bym waszych opinii.

Pozdrawiam


57. NabywcaDomu (19/04/2013, 10:08 )
Strony: [8] 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Napisz opinię

Twoje imię:
  Adres Email:
 

Komentarz:Adres email wyłącznie do wiadomości redakcji ZanimZamieszkasz.pl
Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu.