ZanimZamieszkasz.pl - strona główna
Największy portal o deweloperach i inwestycjach
Deweloperzy: 944 | Inwestycje: 1405 | Komentarzy: 9519


Spółdzielnia Mieszkaniowa PIAST

50-350
Wrocław
Benedyktyńska 15
tel: 071 32-57-201sekretariat@smpiast.com.pl


  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.3/5 (15 votes cast)

komentarze i opinie Komentarze (13)

jedyne co Wam pozostaje to porozumieć się z mieszkańcami Waszego bloku, założyć wspólnotę i wypowiedzieć zarzadzenie nieruchomością. następnie powierzyć to innemu zarządcy.

nasza wspólnota tak zrobiła. wszystko dzięki obrotnemu zarzadowi ktory został powołany przez mieszkańców bloku. wychodzenie z piasta było walką długą i siermiężną. ale bardzo opłacalną.
po pełnym rozliczeniu okazało się że nasz buzynek jest mocno zadłuzony. piast tak sprytnie przekazywał rozliczenia, że nie było tego widać. szczegóły już sobie daruje.

obecnie, nasz budynek nie generuje już strat, zoptymalizowaliśmy zaliczki, wydatki i usługi.
da się? da się. a do tego jest czysto, wszystko naprawione na czas i nikt nie ma o nic pretensji.


13. Krzysztof (15/04/2014, 13:49 )

Ja proponuje mieszkańcom żeby przyjrzeli się przetargom ;) od kilku dobrych lat wybór firm jest bardzo zastanawiający… Dopóki sami się tym Państwo nie zainteresują dopóty Wasze pieniądze będą wydawane na kolesi…


12. rafik (14/04/2014, 12:35 )

Czy widzieliście to, co jest przy Bulwarze Ikara? Przecież to pisanki wielkanocne!


11. Piotr (07/04/2014, 18:05 )

Zarząd SM Piast stanowią obecnie osoby wyjątkowo niekompetentne i w ogóle nieprzygotowane w żaden sposób do pełnienia funkcji zarządczych w tak dużych zasobach. Wszystkie decyzje są podejmowane z naruszeniem prawa, podstaw sprawiedliwości społecznej. od zarządców nieruchomości wymaga się, by przede wszystkim byli dobrymi gospodarzami i sprawowali swoje funkcje w/g najnowszych standardów tzn. kierowania się potrzebami mieszkańców i służenia tym potrzebom. Natomiast w SM Piast obecnie zarząd i rada nadzorcza pojmują swoje funkcje jako rządzenie się niczym we własnym folwarku. Najwyższą władzą w każdej spółdzielni mieszkaniowej jest ogół członków tej spółdzielni, czyli Walne Zgromadzenie Członków. Natomiast teraz zarząd wprowadza wiele istotnych zmian, niczego nie konsultując z mieszkańcami. Zarząd generuje swoim działaniem niepotrzebnie coraz wyższe koszty utrzymania zasobów w okresie dekoniunktury w gospodarce. Takie działanie podyktowane jest jedynie prywatą grupy ludzi zgromadzonych wokół obecnych organów statutowych spółdzielni i zupełnym brakiem doświadczenia w branży spółdzielczości mieszkaniowej, a także brakiem przygotowania merytorycznego. Kto dopuścił do tego, by w tak dużej spółdzielni mieszkaniowej zarząd naszymi nieruchomościami został powierzony w ręce niedouków? To po prostu straszne i skutki są coraz bardziej opłakane!!!


10. Bożena (18/02/2014, 19:46 )

Wszystko się zgadza, co zostało wyżej napisane. Przez Zarząd podejmowane są chore decyzje, ale powodem tego jest nieuleczalnie chory Zarząd. Przy ulicy Hynka 8 od 4 dni nie jeździ winda, pomimo zgłoszeń administracja nic sobie z tego nie robi.


9. EB (19/12/2013, 19:39 )
Strony: [2] 1 » Show All

Napisz opinię

Twoje imię:
  Adres Email:
 

Komentarz:Adres email wyłącznie do wiadomości redakcji ZanimZamieszkasz.pl
Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu.